PRONÁJEM MODERNÍ SKLADOVÉ A VÝROBNÍ HALY 2.000 m2 – Office Park Dalovice

Cena:

120 Kč za m2 / měsíc

Kategorie: Sklady, výroba
Lokalita: Botanická 256, Dalovice
Okres: Karlovy Vary
Užitná plocha: 2.000 m²
Stav objektu: Po rekonstrukci

Kontaktujte makléře

Bc. Roman Štěrba, DiS.
+420 606 023 023
r.sterba@marentreality.cz

Popis

Vítejte v našem novém, renovovaném areálu Office park Dalovice v Karlových Varech, kde pro Vás máme připravenou k dlouhodobému pronájmu tuto multifunkční halu splňující současné nároky novodobých výrobních i skladovacích provozů. Jako výhradní majitelé celého areálu Vám nabízíme služby nad rámec standardního nájemního vztahu.

Hala o celkové ploše bezmála 2000m2 (půdorys 55x36m) je tvořena ocelovou montovanou konstrukcí opláštěnou tepelně izolačními stěnovými panely. Přitápění haly je řešeno nově instalovanými radiátory a také tzv. saharou. Světlá výška vnitřních prostor je 11m. Za zmínku jistě stojí i téměř nepoužívaný mostový jeřáb s nosností 4000kg, vč. dálkového ovládání i revize, který je v hale k dispozici. Vynikající betonová podlaha s vysokou únosností i snadnou údržbou. V jedné z obvodových stěn je udělána příprava pro budoucí možné napojení (spojení) objektu s nově přistavěnou halou. Stejně jako v celém areálu jsou i přilehlé plochy této haly zpevněné (kombinace betonových a asfaltových povrchů), způsobilé pro pohyb manipulační techniky a kamionů. Kamerový, zabezpečovací a docházkový systém jsou nedílnou součástí objektu.

K samotné hale lze také pronajmout rovněž prostorné a řádně vybavené kanceláře, šatny, sociální zařízení a rovněž další halu o celkové ploše 1128 m2 (půdorys 48x23,5m). Obě zmiňované haly jsou funkčně propojitelné a mohou tak tvořit jeden celek nebo je také lze pevně oddělit posuvnými vraty a vytvořit tak dva nezávislé prostory. Dopravní dostupnost zajišťuje pravidelný spoj MHD s nedalekou zastávkou. Office park Dalovice se nachází nedaleko západočeské tepny silnice I. třídy (I/6) – budoucí R6, spojující Karlovy Vary s Prahou.
Mimo tuto nabídku pro Vás máme připraveny i jiné průmyslové objekty a administrativní prostory k pronájmu či prodeji. Kontaktujte nás a přesvědčte se o našich kvalitách. Vždy pro Vás najdeme rychlé a kvalitní řešení. Více informací Vám rád poskytneme náš vedoucí správy nemovitostí.

 

Inženýrské sítě: Elektřina, voda, plyn, kanalizace
Ostatní služby: Parkování, kamerový systém, optická síť, zabezpečení areálu