PRONÁJEM MODERNÍ SKLADOVÉ A VÝROBNÍ HALY 1.100 m2 – Office Park Dalovice

Cena:

120 Kč za m2 / měsíc

Kategorie: Sklady, výroba
Lokalita: Botanická 256, Dalovice
Okres: Karlovy Vary
Užitná plocha: 1.128 m²
Stav objektu: Po rekonstrukci

 

Kontaktujte makléře

Bc. Roman Štěrba, DiS.
+420 606 023 023
r.sterba@marentreality.cz

Popis

Dovolte nám za společnost Marent Reality nabídnout k pronájmu tuto multifunkční halu splňující současné nároky novodobých výrobních i skladovacích provozů. Hala je součástí nově renovovaného areálu Office park Dalovice. Jako výhradní majitelé celého areálu Vám nabízíme služby nad rámec standardního nájemního vztahu. Servis, opravy i údržba objektu je pro Vás zajištěna po celou dobu nájmu naším technikem.

Hala o celkové ploše 1128m2 (půdorys 48x23,5m) je tvořena ocelovou montovanou konstrukcí opláštěnou tepelně izolačními stěnovými panely. Hala čerstvě prošla značnou rekonstrukcí a to především v podobě kompletního zateplení a zřízení systému ústředního vytápění. V hale se dále nachází nově vybudované zázemí – malá kancelář, kuchyňka a kotelna. Vnitřní prostory lze pohodlně vytápět nově nainstalovanými radiátory a velmi výkonnou tvz. saharou. Světlá výška vnitřních prostor je 4,5m. Vynikající betonová podlaha s vysokou únosností i snadnou údržbou. Stejně jako v celém areálu jsou i přilehlé plochy této haly zpevněné (kombinace betonových a asfaltových povrchů), způsobilé pro pohyb manipulační techniky a kamionů. Kamerový, zabezpečovací a docházkový systém jsou nedílnou součástí objektu.

K této hale nabízíme k pronájmu také další, ještě větší halu o celkové ploše téměř 2000m2 (půdorys 55x36m) vysokou 11 metrů. Obě haly se dají funkčně propojit a lze z nich tak vytvořit jeden celek, nebo naopak je možné pevně je oddělit posuvnými vraty a vytvořit tak dva nezávislé prostory. Dopravní dostupnost zajišťuje pravidelný spoj MHD s nedalekou zastávkou. Office park Dalovice se nachází nedaleko západočeské tepny silnice I. třídy (I/6) – budoucí R6, spojující Karlovy Vary s Prahou.

Mimo tuto nabídku pro Vás máme připraveny i další průmyslové objekty a administrativní prostory k pronájmu či prodeji. Kontaktujte nás a přesvědčte se o našich kvalitách. Vždy pro Vás najdeme rychlé a kvalitní řešení. Více informací Vám rád poskytneme náš vedoucí správy nemovitostí.

Inženýrské sítě: Elektřina, voda, plyn, kanalizace
Ostatní služby: Parkování, kamerový systém, optická síť, zabezpečení areálu