PRONÁJEM SKLADOVACÍ HALY – Zlatá u Kynšperka nad Ohří

Cena:

70 000 Kč / měsíc

Kategorie: Sklady
Lokalita: Zlatá u Kynšperka nad Ohří
Okres: Sokolov
Užitná plocha: 1.180 m²
Stav objektu: Dobrý

Kontaktujte makléře

Bc. Roman Štěrba, DiS.
+420 606 023 023
r.sterba@marentreality.cz

Popis

Společnost Marent Reality Vám nabízí k dlouhodobému pronájmu ocelovou skladovací halu nedaleko frekventované rychlostní silnice R6 spojující Karlovarský kraj s Prahou. Výbornou dostupnost zajišťují 2 dálniční sjezdy vzdálené 3,5 a 6 km, načež frekventovaný hraniční přechod s Německem (Pomezí nad Ohří/Schirnding) je vzdálen 28 km od místa.
Hala s volnou dispozicí o rozměrech 18,5x64m (celková plocha činí 1180m2) je součástí průmyslového areálu Zlatá, kde již několik objektů pronajímáme svým dlouholetým zákazníkům (areál je trvale a soustavně využíván). Po technické stránce je hala v dobrém stavu, po částečné rekonstrukci a údržbě. Je výborně osvětlena nově přidělávaným pásem polykarbonátu. Střešní konstrukce – v pořádku, bez známek zatékání a je nově přeložená. V hale je udělán rozvod elektrické energie. Veškeré plochy v areálu jsou zpevněné, vhodné pro bezproblémový pohyb manipulační techniky a kamiónů. Na hale nalezneme velká vrata, která lze uzamknout a zabezpečit tak celý prostor. Objekt má vynikající betonovou podlahu a lze ho využít především jako sklad, popř. menší, technologicky nenáročnou výrobu. V ceně nájmu je započítána i venkovní panelová plocha (dalších cca 1000m2).
Jsme výhradní majitelé celého areálu, vstřícná a transparentní společnost s řadou výborných referencí. Budeme rádi, když využijete této naší nabídky a proto neváhejte kontaktovat našeho vedoucího správy nemovitostí, který Vám poskytne veškeré informace a také zajistí prohlídku.

Inženýrské sítě: Elektřina, voda
Ostatní služby: Internet, manipulační plocha