PRONÁJEM PRŮMYSLOVÉ HALY V OBCHODNÍ ZÓNĚ – Cheb

Cena:

120 000 Kč / měsíc

Kategorie: Výroba, sklad
Lokalita: Pekařská, Cheb
Okres: Cheb
Užitná plocha: 1.200 m²
Stav objektu: Dobrý
Vlastník objektu: Radek Makar

 

Kontaktujte vedoucího správy nemovitostí

Bc. Roman Štěrba, DiS.
+420 606 023 023
r.sterba@marentreality.cz

Popis

Vlastník nemovitosti pro Vás nově připravuje k dlouhodobému pronájmu průmyslovou halu 1 200m2 v centru města Cheb hned vedle obchodního centra Tesco. Areál v současné době prochází kompletní rekonstrukcí. Hala má novou střešní konstrukci, opláštění, vrata a kompletní zázemí – WC, technická místnost, administrativní zázemí. Halu lze zásobovat z čela i z boku nakládacími rampami. Jako výhradní majitelé celého areálu Vám nabízíme v rámci celkové rekonstrukce na míru připravené a vytvořené prostory pro Vaše podnikání. Haly a ostatní prostory, a to i venkovní pro Vás připravíme přesně podle Vašich požadavků a zadání. Servis, opravy i údržba objektu je pro Vás zajištěna po celou dobu nájmu.

Areál o celkové ploše 4 000 m2 je rozdělen na následovně:

1) Skladová a výrobní hala – celkem 2×800 m2 ve dvou patrech
2) Skladová a výrobní hala – celkem 1 200 m2
3) Bytový dům – celkem 500 m2 ve dvou patrech
4) Venkovní asfaltová plocha: 1 850 m2

Jednotlivé haly lze sekčně oddělit a vytvořit tak samostatné funkční celky. V areálu se nacházejí veškeré inženýrské sítě – voda, dostatečný příkon elektrické energie a plynu. Areál s výbornou dopravní dostupností se třemi vjezdy v centru města vedle obchodního domu Tesco. Tato nově zrekonstruovaná hala bude k dispozici na podzim roku 2018.

Mimo tuto nabídku pro Vás máme připraveny i další průmyslové objekty a administrativní prostory k pronájmu či prodeji. Kontaktujte nás a přesvědčte se o našich kvalitách. Vždy pro Vás najdeme rychlé a kvalitní řešení. Více informací Vám rád poskytneme náš vedoucí správy nemovitostí.

Inženýrské sítě: Elektřina, plyn, voda, kanalizace