PRONÁJEM KOMERČNÍCH PROSTOR V OBCHODNÍ ZÓNĚ – Cheb

Cena:

80 000 Kč / měsíc

Kategorie: Obchodní prostory, výroba
Lokalita: Pekařská, Cheb
Okres: Cheb
Užitná plocha: 1.600 m²
Stav objektu: Dobrý
Vlastník objektu: Radek Makar

Kontaktujte vedoucího správy nemovitostí

Bc. Roman Štěrba, DiS.
+420 606 023 023
r.sterba@marentreality.cz

Popis

Vlastník nemovitosti pro Vás nově připravuje k dlouhodobému pronájmu obchodní prostory – 2×800 m2 v centru města Cheb hned vedle obchodního centra Tesco. Areál v současné době prochází kompletní rekonstrukcí. Jako výhradní majitelé celé nemovitosti Vám nabízíme v rámci celkové rekonstrukce na míru připravené a vytvořené prostory pro Vaše podnikání. Haly a ostatní prostory a to i venkovní pro Vás připravíme přesně podle Vašich požadavků a zadání. Servis, opravy i údržba objektu je pro Vás zajištěna po celou dobu nájmu.

Areál o celkové ploše 4 000 m2 je rozdělen na následovně:

1) Obchodní prostory – celkem 2×800 m2 ve dvou patrech propojených výtahem
2) Skladová a výrobní hala – celkem 1 200 m2
3) Bytový dům – celkem 500 m2 ve dvou patrech
4) Venkovní asfaltová plocha: 1 850 m2

V areálu se nacházejí veškeré inženýrské sítě – voda, dostatečný příkon elektrické energie a plynu. Areál s výbornou dopravní dostupností se třemi vjezdy v centru města vedle obchodního domu Tesco.Tento nově rekonstruovaný objekt bude k dispozici koncem roku 2019.

Mimo tuto nabídku pro Vás máme připraveny i další průmyslové objekty a administrativní prostory k pronájmu či prodeji. Kontaktujte nás a přesvědčte se o našich kvalitách. Vždy pro Vás najdeme rychlé a kvalitní řešení. Více informací Vám rád poskytneme náš vedoucí správy nemovitostí.

Inženýrské sítě: Elektřina, voda, plyn, kanalizace