PRODEJ AREÁLU PRO KOMERČNÍ VYUŽITÍ – Cheb

Cena:

12 500 000 Kč 

Kategorie: Sklady, výroba, obchodní prostory
Lokalita: Kamenická, Hradiště u Chebu
Okres: Cheb
Celková plocha: 8.853 m²
Vlastník objektu: Radek Makar

Kontaktujte vedoucího správy nemovitostí

Bc. Roman Štěrba, DiS.
+420 606 023 023
r.sterba@marentreality.cz

Popis

Dovolte nám jménem vlastníka nemovitosti nabídnout k prodeji tento zajímavý provozní objekt. Pozemek pro průmyslovou výstavbu s výhodnou polohou se nachází na okraji města Chebu v těsné blízkosti nově vzniklé průmyslové zóny, rychlostní silnice R6 a přímo na křižovatce silnice směřující do města Chebu a silnice tvořící jihovýchodní obchvat města, který vede až na hraniční přechod Svatý Kříž/Waldsassen.

Tato nemovitost je výborným místem pro zřízení vlastního podniku jako je například stavební firma, autodoprava či menší průmyslová výroba. Z toho vyplývá, že je zde bezproblémový přístup dopravní techniky. Nesporným přínosem této nemovitosti je velký pozemek o celkové výměře bezmála 9000 m2 jenž může sloužit jako stavební pozemek pro průmyslovou výstavbu, sklad, mezideponie, skládka materiálu i parkoviště apod. Dům o půdorysu 14 x 9 metrů má celkem 2 nadzemní podlaží z nichž v prvním nalezneme prostorné dílny s vysokými vraty, montážní jámou a sociálním zázemím pro zaměstnance. Ve druhém podlaží pak zařízené kanceláře vč. sociálního zařízení a byt pro správce. Provoz i administrativa je tedy v jednom objektu popř. možnost vybudovat bydlení spojené s podnikáním. Nemovitost jsme pro Vás částečně zrekonstruovali – drobné opravy, nátěry, vyklizení. Areál je kompletně napojen na inženýrské sítě.

Vlastník areálu je pro Vás schopen veškeré prostory, včetně venkovních ploch připravit přesně podle Vašich požadavků a zadání.

Pro případ zájmu neváhejte kontaktovat našeho vedoucího správy nemovitostí, který Vám poskytne veškeré informace a zajistí prohlídku objektu. Pokud i přes vysoké nároky nesplníme Vaše požadavky, dokážeme Vám nabídnout i jiné zajímavé objekty, kterých máme hned několik dalších. Vždy pro Vás najdeme rychlé a kvalitní řešení.

Inženýrské sítě: Elektřina, plyn, voda, kanalizace