PRONÁJEM VÝROBNÍCH / SKLADOVACÍCH PROSTOR – Sokolov

Cena:

24 000 Kč / měsíc

Kategorie: Výroba, sklad
Lokalita: Truhlářská
Okres: Sokolov
Užitná plocha: 272 m²
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastník objektu: Radek Makar

Kontaktujte vedoucího správy nemovitostí

Bc. Roman Štěrba, DiS.
+420 606 023 023
r.sterba@marentreality.cz

Popis

Vlastník nemvitosti Vám nabízí k dlouhodobému pronájmu tyto zajímavé výrobní/skladovací prostory vhodné k Vašemu podnikání. Multifunkční budova se nachází v centru města Sokolov, ulice Truhlářská.

Přízemní, rozsáhlý komplex Vám poslouží k výrobě, skladování i službám. Celková plocha je 272 m2. Vyniká velkým vnitřním prostorem a volnou dispozicí kde jsou jednotlivé sektory budovy vzájemně funkčně propojeny – vše bezbariérově. Pro bezproblémovou manipulaci a pohyb je v objektu osazeno hned několik vrat a dvoukřídlích dveří. Kromě samotných halových prostor zde nalezneme také kancelář, šatny, i sociální zařízení pro zaměstnance. Po technické stránce je budova v pořádku vč. vytápění celé budovy, které zajišťuje plynový kotel s rozvody ústředního topení. Rozvody elektřiny 230V i 380V jsou samozřejmostí. Zpevněné plochy v okolí nemovitosti umožňují bezproblémový pohyb manipulační techniky a kamionů. Dopravní dostupnost zajišťuje pravidelný spoj MHD Sokolov, jejichž zastávky jsou vzdáleny 150 m od nabízené nemovitosti.

Neváhejte kontaktovat našeho vedoucího správy nemovitostí, který Vám poskytne veškeré informace a zajistí prohlídku nemovitosti. Mimo tuto nabídku pro Vás máme připraveny i jiné zajímavé nemovitosti, podobného druhu.

Inženýrské sítě: Elektřina, plyn, voda, kanalizace
Ostatní služby: Parkování, internet