PRONÁJEM VÝROBNÍCH / KOMERČNÍCH / SKLADOVACÍCH PROSTOR – Karlovy Vary

Cena:

80 000 Kč / měsíc

Kategorie: Výroba, sklady, obchodní prostory
Lokalita: Botanická 256, Dalovice
Okres: Karlovy Vary
Užitná plocha: 550 m²
Stav objektu: Po rekonstrukci
Vlastník objektu: Radek Makar

 

Kontaktujte vedoucího správy nemovitostí

Bc. Roman Štěrba, DiS.
+420 606 023 023
r.sterba@marentreality.cz

Popis

Vlastník nemovitosti si Vám dovoluje nabídnout k pronájmu zrekonstruovanou průmyslovou halu nacházející se v moderním, renovovaném areálu Office park Dalovice v Karlových Varech. Multifunkční objekt splňující současné nároky novodobých výrobních, komerčních i skladovacích provozů je určena k dlouhodobému pronájmu. Jako výhradní majitelé celého areálu Vám nabízíme služby nad rámec standardního nájemního vztahu. Servis, opravy i údržba objektu je pro Vás zajištěna po celou dobu nájmu naším technikem.
Hala je rozdělena na 4 úseky, které jsou společně propojitelné. V první části nalezneme nové kancelářské / komerční prostory o celkové ploše 120m2. Ve druhé, třetí a čtvrté části, které navazují na zmiňované kanceláře nalezneme výrobní / skladovací prostory o celkové ploše 430m2. Celková plocha celé haly pak činí 550m2. Na každé hale jsou osazena velká sekční vrata. Stejně jako v celém areálu jsou i přilehlé plochy této haly zpevněné (nově položený asfaltový povrch), způsobilé pro pohyb manipulační techniky a kamionů. Kamerový, zabezpečovací a docházkový systém jsou nedílnou součástí objektu. V hale jsou udělány kompletně nové rozvody elektrické energie, soustava ústředního vytápění s výkonným plynovým kotlem.
K objektu si lze také pronajmou ještě další kancelářské prostory, které se nacházejí v budově. Dopravní dostupnost zajišťuje pravidelný spoj MHD s nedalekou zastávkou. Office park Dalovice se nachází nedaleko západočeské tepny silnice I. třídy (I/6) – budoucí R6, spojující Karlovy Vary s Prahou.
Mimo tuto nabídku pro Vás máme připraveny i další průmyslové objekty a administrativní prostory k pronájmu či prodeji. Kontaktujte nás a přesvědčte se o našich kvalitách. Vždy pro Vás najdeme rychlé a kvalitní řešení. Více informací Vám rád poskytneme náš vedoucí správy nemovitostí.

Inženýrské sítě: Elektřina, plyn, voda, kanalizace
Ostatní služby: Parkování, kamerový systém, optická síť, zabezpečení areálu