UBYTOVÁNÍ PRO ŘEMESLNÍKY, FIRMY A ZAMĚSTNANCE – Karlovy Vary

Cena:

250 Kč / den

Kategorie: Ubytování
Lokalita: Botanická 256, Dalovice
Okres: Karlovy Vary
Užitná plocha: 16 m²
Stav objektu: Po rekonstrukci
Vlastník objektu: Radek Makar

 

Kontaktujte vedoucího správy nemovitostí

Bc. Roman Štěrba, DiS.
+420 606 023 023
r.sterba@marentreality.cz

Popis

V nově renovovaném areálu Office park Dalovice v Karlových Varech má pro Vás vlastník připraveny krásné ubytovací prostory vhodné pro větší montážní skupiny, pracovní turnusy apod.. K dispozici jsou připraveny pokoje s kapacitou 1-8 osob dle Vašeho výběru. Všechna podlaží v budově vč. zmiňovaných pokojů prošli pečlivou rekonstrukcí. V nových pokojích pak na Vás čekají příjemně vymalované interiéry, nově položené koberce, postele a skříně. Na každém patře je pak společná kuchyňka, WC a v přízemí společná sprcha s umývárnou.

Ubytování poskytujeme min. na týden, kratší termíny pak dle počtu ubytovaných osob a individuální domluvě.

Cena ubytování zahrnuje náklady na vytápění, osvětlení + elektřinu, internet, teplou i studenou vodu. V celém areálu je neomezené parkování (více aut, dodávek či kamion) a také možnost uskladnění drobného materiálu. Samozřejmostí je 24h zabezpečení objektu a kamerový systém.
Dopravní dostupnost zajišťuje pravidelný spoj MHD s nedalekou zastávkou. Office park Dalovice se nachází nedaleko západočeské tepny silnice I. třídy (I/6) – budoucí R6, spojující město Karlovy Vary s Prahou.

Pro případ zájmu neváhejte kontaktovat našeho vedoucího správy nemovitostí, který Vám poskytne veškeré informace.

Ostatní služby: Parkování, internet, kamerový a zabezpečovací systém