PRODEJ PRŮMYSLOVÉHO AREÁLU S HALOU – Zlatá u Kynšperka nad Ohří

Cena:

Info v RK

Kategorie: Sklady, výroba
Lokalita: Zlatá u Kynšperka nad Ohří
Okres: Sokolov
Celková plocha: 12.000 m²
Stav objektu: Velmi dobrý

Kontaktujte makléře

Bc. Roman Štěrba, DiS.
+420 606 023 023
r.sterba@marentreality.cz

Popis

Nabízíme Vám k prodeji průmyslový areál vč. haly na Zlaté u Kynšperka nad Ohří. Jedná se o velmi zajímavé a prvotřídně situované místo v těsné blízkosti frekventované rychlostní silnice R6 spojující Karlovarský kraj s Prahou. Výbornou dostupnost zajišťují 2 dálniční sjezdy vzdálené 3 a 6,5 km, načež města jako Karlovy Vary – vzdálené 28km, Sokolov – vzdálen 13km i Cheb – vzdálen 16 km, jsou v dojezdové vzdálenosti do 20 min. Frekventovaný hraniční přechod s Německem (Pomezí nad Ohří/Schirnding) je vzdálen 28 km od místa.

Rozloha nabízeného průmyslového areálu je 12.000m2 z toho hala má plochu 1.200 m2 (18,5x64m). V územním plánu je areál označen jako smíšené výrobní plochy. Po technické stránce je hala v dobrém stavu, po částečné rekonstrukci a údržbě. Je výborně osvětlena nově přidělávaným pásem polykarbonátu. Střešní konstrukce – v pořádku, bez známek zatékání a je nově přeložená. Objekt s volnou dispozicí má vynikající betonovou podlahu a lze ho využít především jako sklad, popř. menší, technologicky nenáročnou výrobu. K hale náleží rovněž obloukový ocelový hangár o rozměru 20x20m. V areálu se nacházejí zpevněné plochy, které umožňují bezproblémový pohyb manipulační techniky a kamionů. Ideální místo pro vytvoření výrobního areálu, skladovacích prostor v rámci programu revitalizace. Na hranici pozemku se nachází trafo, přívod plynu a také požární nádrž. V areálu jsou rozvody vody a výhodou je také vlastní vodárna nedaleko areálu.

V těsné blízkosti lze sehnat i několik stovek pracovníků pro Váš budoucí podnik – ve vzdálenosti 1,5 km se nachází věznice s dozorem, kde je umožněno odsouzeným plnit pracovní úkoly.

Jsme výhradní majitelé celého areálu, vstřícná a transparentní společnost s řadou výborných referencí.  Budeme rádi, když využijete této naší nabídky a proto neváhejte kontaktovat našeho vedoucího správy nemovitostí, který Vám poskytne veškeré informace a zajistí prohlídku.

Inženýrské sítě: Elektřina, plyn, voda, kanalizace
Ostatní služby: Parkování, kamerový a zabezpečovací systém, manipulační plochy