O nás

Společnost MARENT REALITY podniká na realitním trhu více jak 20 let. Od počátku naší činnosti se zabýváme nákupem, prodejem a pronájmem objektů, které zároveň vlastníme a také inzercí pro ostatní subjekty skupiny MARENT. Díky silnému finančnímu zázemí a profesionálnímu vedení jsme schopni nabídnout skladovací a výrobní areály, obchodní prostory a hospodářské objekty. Dbáme na dobrý technický stav všech vlastněných nemovitostí a jednotlivé nemovitosti průběžně revitalizujeme a modernizujeme. Jsme spolehlivá, vstřícná a transparentní společnost s řadou positivních referencí. Společnost MARENT REALITY není realitní zprostředkovatel.

Náš tým

Významným článkem Společnosti je profesionální tým zkušených odborníků, kteří se pohybují na realitním trhu a správě majetku řadu let. Na náš tým se můžete kdykoliv s důvěrou obrátit s garancí bohatých profesních zkušeností a individuálního přístupu.

Sídlo firmy

Naše společnost sídlí v Praze, v Opletalově ulici a hlavní kancelář máme v našem areálu Office Park Dalovice v Karlových Varech.

h

Naše služby

Poskytujeme správu a údržbu pronajatých nemovitostí.

Prodej a koupě nemovitosti

Specializujeme se na oblast průmyslových, skladovacích a výrobních areálů, ale vlastníme také několik rezidenčních nemovitostí. Na naší společnost se obrací ti, kteří chtějí nemovitost koupit nebo naopak chtějí svou nemovitost nabídnout k prodeji. Naší velkou výhodou je, že nejsme klasická realitní kancelář a nemovitosti od Vás kupujeme od na přímo bez provizí. Nemovitosti vnímáme jako dlouhodobou investici, kterou zrekonstruujeme, pronajmeme a pak spravujeme.

Pronájem nemovitostí

Máme mnohaletou zkušenost v oblasti pronájmu komerčních nemovitostí. Zájemcům o pronájem nabízíme komplexní servis a rychlé a profesionální služby. Pronajímáme všechny typy komerčních nemovitostí, kanceláří i obchodních prostor.

Správa nemovitostí

V oblasti správy a údržby nemovitostí poskytujeme kompletní služby

Reference

Mezi naše dlouhodobé nájemce patří společnosti AAA, DEK, Slot, Gaven….