PRODEJ PRŮMYSLOVÉHO POZEMKU SE STAVBOU – Zlatá u Kynšperka nad Ohří

Cena:

Info v RK

Kategorie: Sklady, výroba
Lokalita Zlatá u Kynšperka nad Ohří
Okres: Sokolov
Celková plocha: 10.500 m²
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Vlastník objektu: Radek Makar

 

Kontaktujte vedoucího správy nemovitostí

Bc. Roman Štěrba, DiS.
+420 606 023 023
r.sterba@marentreality.cz

Popis

Vlastník nemovotosti nabízí k prodeji průmyslový pozemek se stavbou na Zlaté u Kynšperka nad Ohří.  Jedná se o velmi zajímavé a prvotřídně situované místo v těsné blízkosti frekventované rychlostní silnice R6 spojující Karlovarský kraj s Prahou. Výbornou dostupnost zajišťují 2 dálniční sjezdy vzdálené 3 a 6,5 km, načež města jako Karlovy Vary – vzdálené 28km, Sokolov – vzdálen 13km i Cheb – vzdálen 16 km, jsou v dojezdové vzdálenosti do 20 min. Frekventovaný hraniční přechod s Německem (Pomezí nad Ohří/Schirnding) je vzdálen 28 km od místa.

Rozloha nabízeného průmyslového pozemku je 10.500 m2. V územním plánu je areál označen jako smíšené výrobní plochy. Na pozemku se nachází objekt – zemědělská stavba před rekonstrukcí/demolicí. V areálu se nacházejí zpevněné plochy, které umožňují bezproblémový pohyb manipulační techniky a kamionů. Ideální místo pro vytvoření výrobního areálu, skladovacích prostor v rámci programu revitalizace. Na hranici pozemku se nachází trafo, přívod plynu a také požární nádrž. V areálu jsou rozvody vody a výhodou je také vlastní vodárna nedaleko areálu.

V těsné blízkosti lze sehnat i několik stovek pracovníků pro Váš budoucí podnik – ve vzdálenosti 1,5 km se nachází věznice s dozorem, kde je umožněno odsouzeným plnit pracovní úkoly.

Budeme rádi, když využijete této naší nabídky a proto neváhejte kontaktovat našeho vedoucího správy nemovitostí, který Vám poskytne veškeré informace a zajistí prohlídku.

Inženýrské sítě:  Elektřina, plyn, voda, kanalizace